Apie mus

Klaipėda per paskutinius 30 metų labai pasikeitė ir tai neabejotinas visų miestiečių ir visų buvusių valdžių nuopelnas, – sako aktyvūs klaipėdiečiai Artūras Žalys, Vytautas Čepas, Algirdas Grublys, Teisutis Matulevičius, Sandra Sirutienė ir kiti mieste gerai žinomi žmonės užregistravę naują asociaciją – visuomeninį judėjimą „Permainų Klaipėda“.

Tačiau pripažindami akivaizdų judėjimą į priekį kartu turime pripažinti, kad paskutiniu metu miestas prarado tempą, sunkiai kelią į gyvenimą skinasi naujos iniciatyvos, nauji projektai, mieste akivaizdžiai trūksta naujų originalių idėjų, vis didesnę galią demonstruoja biurokratija, nerandama bendros ir miestui naudingos kalbos su Valstybiniu jūrų uostu. Dėl to ir dar dėl daugelio priežasčių Klaipėdą aplenkia investicijos, turtingos ir galingos Lietuvos ir užsienio firmos. Mieste daug neišspręstų socialinių problemų, vangiai tvarkomas senamiestis, neordinarinių sprendimų laukia senjorai, kultūros, meno, sporto žmonės, nuo kasdienės rutinos dūsta jaunimas…. Permainos, naujas žvilgsnis į problemas būtinos miestui, kaip paukščiui būtinas dangus. Antraip nepajusime, kaip tapsime pilki, nuobodūs ir niekam neįdomūs. O tai miestui reiškia ne ką kitą kaip nugrimzdimą į klampią varganos egzistencijos zoną.

Asociacijos nariai kviečia aktyvius klaipėdiečius, kuriems skauda dėl miesto bėdų, kurie turi neįgyvendintų idėjų, originalių pasiūlymų, kuriems ne vis vien kaip gyvensime rytoj, kaip po mūsų gyvens mūsų vaikai ir anūkai, prisijungti prie „Permainų Klaipėdos“, įsilieti į jos veiklą, konkrečiais darbais prisidėti, kad Klaipėda taptų dar gražesnė, patrauklesnė, patogesnė gyventi, kad garsas apie ją sklistų toli už mūsų šalies ribų.

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite socialinio tinklo Facebook puslapyje “Permainų Klaipėda”.